Kursy inywidualne

Indywidualne kursy języków obcych pozwalają na spersonalizowane podejście do nauki. Zapewniamy dynamiczne i efektywne programy i warunki nauczania znacznie skracające czas opanowania nowego języka.

Zalety kursów indywidualnych:

- Dostosowanie do Twoich potrzeb: To Ty jesteś w centrum uwagi. Program nauczania stworzymy stosownie do Twoich celów, zaawansowania i tempa pracy. Uczysz się tego, co Cię interesuje i co jest dla Ciebie istotne.

- Szybszy postęp, w Twoim tempie: Tam gdzie idzie łatwo, posuwamy się z materiałem szybciej, a tam, gdzie potrzebujesz więcej ćwiczeń, zatrzymujemy się na dłużej. Wszystko po to, by cel osiągnąć adekwatnie.

- Uwaga doświadczonego nauczyciela skupiona na Tobie: Wykwalifikowani nauczyciele i native speakers poświęcą całą uwagę Tobie. Natychmiast otrzymujesz informację zwrotną, korektę błędów i wsparcie w trudnych momentach.

- Skupienie na mówieniu i komunikacji: Kładziemy nacisk na praktyczne umiejętności językowe, zwłaszcza na mówienie.

- Elastyczny plan zajęć: Plan zajęć dostosujemy do Twojego grafiku.

- Odpowiednio dobrane materiały: Otrzymasz różnorodne materiały dydaktyczne na odpowiednim poziomie i dopasowane do Twojego stylu nauki.

Zalety oferty CEdu:

- Kompleksowa obsługa kursu: Oferujemy firmom wsparcie w wewnętrznych procesach rekrutacji, rozpoznanie umiejętności komunikacji pracowników w języku obcym, zarządzanie kursem i komunikacją pomiędzy uczestnikiem, a osobą nadzorującą kurs, informowanie o frekwencji i efektach nauki.

- Nowe technologie i zwinne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.

- Wykwalifikowana, posiadająca doświadczenie w nauczaniu kadra nauczycieli, native speakers.

- Pełen pakiet usług językowych: Poza kursem ukierunkowanym na podniesienie poziomu zaawansowania i płynność w mówieniu oferujemy wsparcie i przygotowanie pracowników do wystąpień, prezentacji projektów czy rozmów dot. awansu.

- Rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Kurs może być ukierunkowany na uzyskanie odpowiednich certyfikatów krajowych i międzynarodowych.

Odpowiedzialne podejście do rozwoju pracownika i partnerstwo w biznesie: uczestnicy są różnorodni, a ich cele i potrzeby językowe są dla nas inspirującym wyzwaniem.

Dołącz do grona naszych studentów, gdzie Twoje cele językowe stają się naszymi zadaniami, a Twoje sukcesy naszą motywacją.