Kursy online

Kursy języków obcych online są wybierane przez osoby, które cenią sobie komfort i czas.
Kiedy jesteś smart and agile i kiedy nie chcesz lub nie możesz uczestniczyć w kursach stacjonarnych wybierz onlineSwobodne uczenie się, z dowolnego miejsca oznacza flexible.

2 razy w tygodniu

90 minutowe spotkania

30 spotkań

~4 miesiące nauki, to 1 semestr

do 6 osób

kwalifikacje do grup na podstawie testów

Zalety kursów online:

- Niezależność miejscowa: Nauka z nami oznacza, że możesz uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca. Czy to w zaciszu własnego domu, w ulubionej kawiarni czy w czasie przerwy w pracy - możliwości są nieograniczone.

- Oszczędność czasu i kosztów: Nie musisz tracić czasu na dojazdy na zajęcia, ani płacić za dojazd lektora. To się przekłada na oszczędność kosztów i samozadowolenie.

- Elastyczny plan zajęć: Plan zajęć dostosujemy do Twojego grafiku.

- Interaktywne środowisko: Nauka online u nas to o wiele więcej niż samo opanowanie języka, słownictwa. Dzięki interaktywnym zajęciom, ćwiczeniom i dialogom, rozwijasz umiejętność płynnej komunikacji. Obserwujemy, że psychologiczne opory komunikacyjne niektórych naszych studentów szybciej mijają dzięki onlinowi.

- Dostęp do zasobów: Zyskujesz dostęp do bazy materiałów, testów i ćwiczeń, które były na zajęciach i do których możesz powrócić.

- Motywacja i zaangażowanie: Często lektorzy wykorzystują interaktywne narzędzia, gry i zadania, które angażują uczestników i utrzymują ich motywację do nauki na wysokim poziomie.

- Inspirująca atmosfera: Kreatywność i interakcja między uczestnikami naszych kursów wnoszą dodatkowy element inspiracji do nauki.

- Dostęp do globalnej społeczności: Ucząc się online, masz szansę nawiązać kontakty z osobami z całego świata, co może prowadzić do ciekawych wymian kulturowych i językowych.


Zalety oferty CEdu:

- Indywidualne podejście do każdego kursu: Wiele naszych kursów online oferuje możliwość personalizacji nauki. Nie tylko w kursach indywidualnych, gdzie sprawa jest oczywista i kurs jest w pełni dostosowany do potrzeb uczestnika, ale i grupowych. Jeśli to możliwe, jeśli grupy są „jednorodne zawodowo” skupiamy się na obszarach zagadnień językowych, które są ważne dla uczestników i dostosowujemy tempo nauki do ich potrzeb.

- Kompleksowa obsługa kursów: Oferujemy firmom wsparcie w wewnętrznych procesach rekrutacji, rozpoznanie umiejętności komunikacji pracowników w języku obcym, zarządzanie kursem i komunikacją pomiędzy uczestnikiem, a osobą nadzorującą kurs, informowanie o frekwencji i efektach nauki.

- Nowe technologie i zwinne rozwiązania z zakresu szkoleń językowych.

- Wykwalifikowana, posiadająca doświadczenie w nauczaniu kadra nauczycieli, native speakers.

- Pełen pakiet usług językowych: Poza kursem ukierunkowanym na podniesienie poziomu zaawansowania i płynność w mówieniu oferujemy wsparcie i przygotowanie pracowników do wystąpień, prezentacji projektów czy rozmów dot. awansu.

- Rozwój wszystkich kompetencji językowych: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Kurs może być ukierunkowany na uzyskanie odpowiednich certyfikatów krajowych i międzynarodowych.

- Odpowiedzialne podejście do rozwoju pracownika i partnerstwo w biznesie: uczestnicy są różnorodni, a ich cele i potrzeby językowe są dla nas inspirującym wyzwaniem.